Aristidas Kelmelis šeštajame „Lietuvos plento taurės“ etape – ketvirtas

Sekmadienį, rugpjūčio 4-ąją, Butrimonyse (Alytaus raj.) surengto šeštojo „Lietuvos plento taurės“ varžybų etapo A grupės lenktynėse „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos narys Aristidas Kelmelis, atstovavęs „Memel“ ekipai, užėmė ketvirtą vietą. Kovoje dėl trečios vietos jį nežymiai pranoko latvis Kristers Ansons („Amore & Vita – Prodir“).

Aristidas Kelmelis ir Kristers Ansons. „Lietuvos plento taurės“ organizatorių nuotr.

Penktą pergalę šventė Eimantas Gudiškis („Colibri“). Jis 102,8 km nuvažiavo per 2 val. 23 min. 56 sek. (vid. greitis – 42,5 km/h). Antras liko latvis Andris Vosekalns („Evelo“). K. Ansons ir A. Kelmelis nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek. Rokas Kmieliauskas (+19 sek.) užėmė 10-ą vietą.

Lenktynėse dalyvavo ir dar du „Klaipėdos“ nariai – Laurynas Kuras bei Denas Masiulis.

Iš 37 startavusių dviratininkų klasifikuoti 29.

„Memel“ komanda etapo komandų įskaitoje iškovojo pirmą vietą.