Aukščiausią vietą vėl užėmė Romas Zubrickas

Sekmadienį Bauterseme (Belgija) vykusiose jaunių (iki 18 metų) dviračių lenktynėse (81,9 km; 13 ratų po 6,3 km) iš „Klaipėdos“ komandos atstovų vėl geriausiai pasirodė Romas Zubrickas. 17-metis dviratininkas užėmė 36-ą vietą.

Nugalėjo norvegas Simenas Nordahlis Svendsenas. R. Zubrickas nuo nugalėtojo atsiliko 2 min. 15 sek. Beje, Romas paskutiniame rate nulėkė nuo kelio ir nebespėjo prasibrauti į priekį.

Zigmas Derkintis (+2.15) užėmė 51-ą vietą, o Denas Masiulis nefinišavo.

Iš 137 startavusių dviratininkų klasifikuoti 82.

Kaip jau skelbėme, R. Zubrickas šeštadienį Budingene (Belgija) surengtose jaunių lenktynėse (79,2 km; 11 ratų po 7,2 km) finišavo septintas.

Sekmadienį Budingene lenktyniavo profesionalaus kontrakto neturintys dviratininkai ir jaunimo (iki 23 metų) grupės atstovai. 108 km (15 ratų po 7,2 km) lenktynes laimėjo belgas Lennertas Teugelsas.

„Klaipėdos“ komandos atstovas Rojus Adomaitis pateko į dviratininkų griūtį, per kurią įskilo jo dviračio rėmas. Nepaisant to, 18-metis klaipėdietis pasiekė finišą ir buvo klasifikuotas 62-as (+20 sek.).

„Iki finišo likus maždaug 16 km., prieš mane važiavę varžovai griuvo ir nebeturėjau kur dingti. Pasivijau grupę, bet netrukus pamačiau, kad lūžo rėmas. Teko sulėtinti tempą. O savijauta buvo labai gera. Tikėjausi patekti į Top-20. Jei ne tas griuvimas, tikrai būčiau pasiekęs išsikeltą tikslą“, – sakė R. Adomaitis.

Justas Beniušis ir Arvydas Birenis nebuvo klasifikuoti.

Iš 102 startavusių dviratininkų finišavo 64.

Trečiadienį R. Adomaitis, J. Beniušis ir A. Birenis Belgijoje dalyvaus 17-ose profesionalaus kontrakto neturinčių dviratininkų ir jaunimo lenktynėse „Grand Prix Pierre Dewailly“ (121 km).