• Lietuvos

Naujienos

„Baltic Chain Tour“ lyderiui – svari „Klaipėdos“ dviratininkų pagalba

Aštuntųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija) pirmajame etape penktadienį Lietuvos rinktinės, kuriai atstovauja ir keturi „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos nariai, lyderis Ramūnas Navardauskas finišavo šeštas ir bendrojoje įskaitoje pakilo į pirmą vietą.

Į 30-uką patenka dar trys Lietuvos rinktinės nariai: Rojus Adomaitis (+26 sek.) yra 13-as, Darijus Džervus (+42 sek.) – 19-as, o Justas Beniušis (+3.54) – 29-as.

Rojus Adomaitis ir Ramūnas Navardauskas. Foto: Tomas Gaubys

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje tarp 45 klasifikuotų dviratininkų R. Adomaitis yra ketvirtas, o J. Beniušis – dešimtas.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė išliko antra.

Pirmąjį etapą po finišo sprinto laimėjo Estijos rinktinės narys Martin Laas. Jis 152,3 km nuvažiavo per 3 val. 19 min. 46 sek. (vid. greitis – 45,743 km/h). 2-22 vietas užėmusiems dviratininkas įskaitytas nugalėtojo laikas.

Ramūnas pirmojo etapo tarpiniuose sprinto finišuose pelnė septynias premijines sekundes. Jis už gerai atliktą darbą pagyrė savo komandos draugus. „Komanda tikrai smarkiai dirbo ir puikiai „išvežinėjo“ į tarpinius finišus. Tokių „išvežimų“ pavydėtų net profesionalų komandos“, – sakė R. Navardauskas.

Šiose lenktynėse iš „Klaipėdos“ komandos narių dar dalyvauja Mantas Januškevičius, Alanas Marcinkėnas (abu – Lietuvos rinktinė) ir Kasparas Punkrys („Top Team“).

Lenktynes, kurios baigsis sekmadienį Vilniuje, pradėjo 112 dviratininkų iš 16 šalių (19 komandų iš 14 šalių).

Antrasis etapas (155 km) vyks Latvijoje – dviratininkai važiuos iš Valmieros į Siguldą, o trečiasis etapas (160 km) sekmadienį bus surengtas Lietuvoje. Paskutinę varžybų dieną dviratininkai 10.00 val. startuos Panevėžyje, prie „Cido“ arenos, o po to važiuos į Vilnių. Tarpiniai sprinto finišai bus Taujėnuose, Ukmergėje ir Širvintose. Finišas – sostinės Upės gatvėje, prie „Forum Palace“, apie 14.00 val.