D. MASIULIS IR R. ZUBRICKAS KYLANČIOS ŽVAIGŽDĖS NOMINACIJOJE – TREČIAS IR KETVIRTAS

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) kartu su portalu 15min.lt surengė geriausių 2017 metų šalies dviratininkų rinkimus. Kylančios šalies dviračių sporto žvaigždės nominacijoje „Klaipėdos“ komandos nariai Denas Masiulis ir Romas Zubrickas užėmė atitinkamai trečią ir ketvirtą vietas. Iš viso buvo nominuota 10 jaunųjų dviratininkų.

Denas Masiulis ir Romas Zubrickas.

Nugalėjo Akvilė Gedraitytė. Ji gavo 1368 sporto gerbėjų balsus (35 proc.). Antrą vietą užėmė Arūnė Savičiūtė (1023 balsai, 26 proc.).

D. Masiulis gavo 538 (14 proc.), o R. Zubrickas – 249 (6 proc.) balsus. Už jaunuosius dviratininkus balsavo 3941 sporto gerbėjas.

Šiemet D. Masiulis į UCI kalendorių įtrauktose daugiadienėse jaunių lenktynėse Lenkijoje laimėjo pirmą etapą, o bendrojoje įskaitoje užėmė trečią vietą. Tapo Lietuvos jaunių žiedinių ir porinių lenktynių čempionu bei pavienio starto lenktynių vicečempionu.

R. Zubrickas tarptautinėse jaunių lenktynėse Belgijoje tris kartus tapo nugalėtoju, Slovakijoje ir Belgijoje vykusių daugiadienių jaunių lenktynių bendrojoje įskaitoje užėmė atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas, Lietuvos čempionato jaunių grupinėse lenktynėse iškovojo aukso, o pavienio starto lenktynėse – bronzos medalius, tapo šalies jaunių porinių ir žiedinių lenktynių čempionu.

Metų dviratininke išrinkta Simona Krupeckaitė, o Metų dviratininku – Gediminas Bagdonas.