D. Masiulis ir R. Zubrickas tapo prizininkais Latvijoje

Šeštadienį Latvijoje vykusiose pavasario pirmenybių „Dobeles kauss“ pavienio starto lenktynėse „Klaipėdos“ komandos atstovai iškovojo du medalius! Jaunių vaikinų lenktynes, kuriose dalyvavo 31 dviratininkas, laimėjo Denas Masiulis, o trečią vietą užėmė Romas Zubrickas.

D. Masiulis 10 km distanciją įveikė per 12 min. 43 sek. (vid. greitis – 47,18 km/h). Antrą vietą užėmė latvis Kristeras Ansonas (+13 sek.). R. Zubrickas nugalėtojui pralaimėjo 19 sek.

Jaunių merginų lenktynėse, kuriose startavo 19 dviratininkių, „Klaipėdos“ komandos narė Gabrielė Jucevičiūtė užėmė ketvirtą vietą.

Nugalėjo Regina Stegvilaitė (Panevėžio „Fortūna“). Ji 10 km nuvažiavo per 14 min. 19 sek. (vid. greitis – 41,91 km/h). Antrą vietą užėmė Greta Karasiovaitė (Vilniaus „Sietynas“, +17 sek.), o trečią – Justė Juškevičiūtė („Kvėdarna“, +22 sek.). G. Jucevičiūtė nugalėtojai pralaimėjo 34 sek.

Sekmadienį vyks šių varžybų grupinės lenktynės.