Deną Masiulį nuo aukso medalio skyrė 0,59 sekundės

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro ir „Klaipėdos“ komandos atstovas Denas Masiulis šeštadienį tapo Vilkijoje (Kauno raj.) vykstančių Lietuvos jaunių žaidynių dviračių plento varžybų pavienio starto lenktynių (38 dalyviai) vicečempionu. Klaipėdietis nugalėtojui Alanui Marcinkėnui (Vilniaus miesto SC/Utenos DSC) pralaimėjo vos 0,59 sek.

Dviratininkas Denas Masiulis. © Tomas Gaubys

D. Masiulis sidabro medalį iškovojo ir prieš savaitę Gargžduose vykusiame šalies čempionate.

A. Marcinkėnas 20 km distanciją įveikė per 26 min. 32,65 sek. (vid. greitis – 45,2 km/h). Bronzą pelnė Aristidas Kelmelis (Kauno SM „Gaja“, +2,14 sek.).

Romas Zubrickas (+25,64 sek.) užėmė šeštą, o Zigmas Derkintis (+2.23,98) – 20-ą vietas.

Tarp merginų ketvirta buvo Gabrielė Jucevičiūtė. Ją nuo medalio skyrė 31,31 sek.

Nugalėjo Regina Stegvilaitė (Panevėžio KKSC/R. Sargūno SG/„Fortūna“). Ji 15 km distanciją įveikė per 20 min. 32,71 sek. (vid. greitis – 43,8 km/h). Antrą vietą užėmė Justė Juškevičiūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“, +15,65 sek.), o trečią – Akvilė Gedraitytė (Panevėžio KKSC/R. Sargūno SG/„Fortūna“, +22,13 sek.).

Sekmadienį 10.00 ir 12.00 val. vyks merginų bei vaikinų grupinės lenktynės.