• Lietuvos

Naujienos

Denas Masiulis ir Romas Zubrickas – tarp Metų dviratininkų rinkimų kandidatų

Portalas 15min.lt kartu su Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) rengia geriausių 2017 metų šalies dviratininkų rinkimus. Po sporto gerbėjų balsavimo paaiškės geriausia Lietuvos dviratininkė, geriausias šalies dviratininkas ir kylanti šalies dviračių sporto žvaigždė. Pastarojoje nominacijoje tarp dešimties kandidatų yra ir du „Klaipėdos“ komandos nariai – Denas Masiulis ir Romas Zubrickas.

D. Masiulis į UCI kalendorių įtrauktose daugiadienėse jaunių lenktynėse Lenkijoje laimėjo pirmą etapą, o bendrojoje įskaitoje užėmė trečią vietą. Tapo Lietuvos jaunių žiedinių ir porinių lenktynių čempionu bei pavienio starto lenktynių vicečempionu.

R. Zubrickas tarptautinėse jaunių lenktynėse Belgijoje tris kartus tapo nugalėtoju, Slovakijoje ir Belgijoje vykusių daugiadienių jaunių lenktynių bendrojoje įskaitoje užėmė atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas, Lietuvos čempionato jaunių grupinėse lenktynėse iškovojo aukso, o pavienio starto lenktynėse – bronzos medalius, tapo šalies jaunių porinių ir žiedinių lenktynių čempionu.

BALSAVIMAS

Balsuoti galima iki gruodžio 11 dienos, pirmadienio.