Jaunimo asmeninėse lenktynėse – visiškas „Klaipėdos“ atstovų dominavimas

Šilalėje ir jos apylinkėse vykstančio Lietuvos dviračių plento čempionato asmeninėse lenktynėse penktadienį puikiai pasirodė „Klaipėdos“ komandos atstovai, vadovaujami trenerių Vaclovo ir Artūro Šiugždinių. Jie jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje iškovojo 1-6 vietas! Čempiono titulą apgynė Justas Beniušis. Jis 2016 metais šioje rungtyje pelnė sidabrą, o 2017 metais – bronzą.

Venantas Lašinis, Justas Beniušis ir Rojus Adomaitis. Foto: Tomas Gaubys

J. Beniušis 36 km distanciją įveikė per 45 min. 51 sek. (vid. greitis – 47,11 km/h). Antrą vietą, kaip ir pernai, užėmė 2017 metų jaunimo čempionas Venantas Lašinis. Jis nugalėtojui pralaimėjo 9,5 sek. Trečias – Rojus Adomaitis (+45,3 sek.). Ketvirtą vietą užėmė Aristidas Kelmelis (+1.29,2), penktą – Mantas Januškevičius (+1.35,8), o šeštą – Rokas Kmieliauskas (+2.33,7). Denas Masiulis liko 10-as, o Laurynas Kuras – 13-as. Asmeninėse lenktynėse dalyvavo 16 jaunimo grupės atstovų.

Beje, J. Beniušį nuo vyrų elito grupėje bronzos medalį pelniusio Ramūno Navardausko („Delko Marseille Provence“) skyrė 10,7 sek.

Sekmadienį 13.30 val. „Klaipėdos“ dviratininkai dalyvaus vyrų ir jaunimo (iki 23 metų) grupinėse lenktynėse. Jų startas ir finišas – netoli Šilalės rajono savivaldybės administracijos pastato. 34,4 km ratą (Šilalė – Gūbriai – Klabai – Žadeikiai – Geniotas – Kvėdarna – Padievaitis – Drobūkščiai – Žąsinas – Rubinavas – Šilalė) čempionato dalyviams reikės įveikti penkis kartus (iš viso 172 km). Lenktynes tiesiogiai transliuos DELFI TV.