• Lietuvos

Justas Beniušis „Baltic Chain Tour“ lenktynėse – šeštas

Estijoje ir Latvijoje vykusiose 9-osiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija) „Klaipėdos“ komandos narys Justas Beniušis, atstovavęs Lietuvos rinktinei, iškovojo šeštą vietą. Už tai jam atiteko 10 pasaulio reitingo taškų.

Justas Beniušis (v). Foto: BCT

Lenktynių nugalėtoju tapo 2015 ir 2017 metų Estijos čempionas Gert Joeaar (Estijos rinktinė). J. Beniušis nuo jo atsiliko 20 sek. Penktą vietą užėmė „Memel“ komandos atstovas Darijus Džervus (+18 sek.).

Venantas Lašinis (+26 sek.) užėmė 13-ą, Mantas Januškevičius (+26 sek.) – 17-ą, Denas Masiulis (+35 sek.) – 26-ą, Rokas Kmieliauskas (+48 sek.) – 35-ą, o Gediminas Bagdonas (+51 sek., visi penki – Lietuvos rinktinė) – 37-ą vietas. Lietuvos rinktinei dar atstovavo Ramūnas Navardauskas (+46 sek.). Jis klasifikuotas  34-as. Aristidas Kelmelis (+2,42), atstovavęs „Memel“ komandai, liko 55-as. Klasifikuoti 58 dviratininkai.

Aktyviausių dviratininkų klasifikacijoje J. Beniušis užėmė antrą vietą, o jaunimo įskaitoje M. Januškevičius klasifikuotas aštuntas.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė užėmė antrą vietą. Nugalėjo Estijos rinktinė.

Lenktynėse startavo 11 ekipų iš Estijos (3), Latvijos (3), Lietuvos (2), Norvegijos (1) ir Vokietijos (2). Varžybas pradėjo 71 dviratininkas iš 6 šalių.

Paskutinį, trečiąjį, etapą (Valga – Smiletenė – Valmiera – Valga; 174,3 km) šeštadienį laimėjo G. Joeaar – 3 val. 49 min. 4 sek. (vid. greitis – 45,655 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-30 vietas užėmusiems dviratininkams. R. Navardauskas finišavo šeštas, V. Lašinis – aštuntas, J. Beniušis – dešimtas, M. Januškevičius – 25-as, R. Kmieliauskas – 27-as.