Justas Beniušis „Carpathian Couriers Race“ prologe – 12-as

36-osiose Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje vykstančiose daugiadienės jaunimo (iki 23 metų) dviračių lenktynėse „Carpathian Couriers Race“ (UCI II kategorija) dalyvauja penki „Klaipėdos“ dviratininkai. Jie atstovauja Lietuvos rinktinei. 1,4 km prologe Liubline Justas Beniušis užėmė 12-ą vietą. Nuo pirmojo dešimtuko jį skyrė 0,276 sek.

Nugalėjo Marceli Boguslawski (Lenkijos rinktinė) – 1 min. 35,223 sek. (vid. greitis – 53,053 km/h). J. Beniušis jam pralaimėjo 4 sek. Venantas Lašinis (+5 sek.) užėmė 30-ą, Rojus Adomaitis (+7 sek.) – 51-ą, Denas Masiulis (+9 sek.) – 76-ą, o Rokas Kmieliauskas (+11 sek.) – 96-ą vietas.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė užėmė 10-ą vietą.

PROLOGO REZULTATAI

Lenktynes, kurias sudaro prologas ir penki etapai, pradėjo 118 dviratininkų. Jie atstovauja 24 komandoms iš 12 šalių. Sekmadienį pasibaigsiančiose varžybose dalyvauja 9 nacionalinės rinktinės.