• Lietuvos

Justas Beniušis laimėjo ir ketvirtąjį „Žemaitijos taurės“ etapą!

„Klaipėdos“ komandos narys Justas Beniušis šventė dar vieną pergalę. 22 metų dviratininkas sekmadienį, spalio 4-ąją, Telšiuose laimėjo paskutinį, ketvirtąjį, kalnų dviračių (MTB) varžybų „Žemaitijos taurė 2020“ etapą. Justas šeštadienį buvo pirmas ir trečiajame šių varžybų etape Plateliuose (Plungės raj.).

J. Beniušis 46 km (2 ratai po 23 km) nuvažiavo per 1 val. 44 min. 50 sek. (vid. greitis – 26,3 km/h). Antras finišavo Šarūnas Pacevičius (Kauno SM „Gaja“/„Minu“, +1 sek.), o trečias – Ignas Ambrazas („S-Sportas“, Šiauliai; +23 sek.).

Varžybose dalyvavo dar du „Klaipėdos“ komandos nariai: Gediminas Bagdonas (+6.34) užėmė septintą, o Denas Masiulis (+18.35) – 15-ą vietas. Ilgiausios distancijos lenktynėse dalyvavo 28 dviratininkai.

Bendrojoje šio sezono įskaitoje J. Beniušis (2996 tšk.) iškovojo antrą vietą. Nugalėjo Š. Pacevičius (3000 tšk.). Trečias – Donatas Šertvytis („S-Sportas“, Kaunas; 2848 tšk.). G. Bagdonas (2731 tšk.) užėmė penktą, o D. Masiulis (1798 tšk.) – 15-ą vietas. Klasifikuoti 53 dviratininkai.