• Lietuvos

Justas Beniušis lenktynėse Lenkijoje – 17-as

Lenkijoje vykusiose 63-iosiose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Dookola Mazowsza“ (UCI II kategorija) „Klaipėdos“ komandos narys Justas Beniušis užėmė 17-ą vietą.

Justas Beniušis

Nugalėjo čekas Michael Kukrle („Elkov – Kasper“). Antroje vietoje – kitas čekas Daniel Turek („Israel Cycling Academy“, +7 sek.), o trečioje – lenkas Pawel Bernas („Mazowsze Serce Polski“, +8 sek.). J. Beniušis nuo nugalėtojo atsiliko 44 sek. Gediminas Bagdonas (+48 sek.) užėmė 39-ą vietą. Lenktynėse „Klaipėdai“ dar atstovavo Mantas Januškevičius, Rokas Kmieliauskas, Denas Masiulis ir Aristidas Kelmelis

Klasifikuoti 125 dviratininkai.

Komandų klasifikacijoje „Klaipėda“ užėmė 10-ą vietą. Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje M. Januškevičius tarp 90 dviratininkų buvo 22-as, o R. Kmieliauskas –24-as.

Paskutinį, ketvirtąjį, etapą šeštadienį laimėjo antrojo etapo nugalėtojas Vokietijos rinktinės narys Felix Gross. Jis 165 km nuvažiavo per 3 val. 35 min. 58 sek. (vid. greitis – 45,84 km/h). Visi dviratininkai finišavo vienoje grupėje. Aukščiausią vietą iš „Klaipėdos“ ekipos užėmė M. Januškevičius. Jis klasifikuotas 26-as. G. Bagdonas buvo 43-ias.

Lenktynes pradėjo 147 dviratininkai iš 16 šalių ir 25 komandų. Varžybose dalyvavo 2 nacionalinės rinktinės, 13 UCI III diviziono komandų ir 10 UCI neregistruotų ekipų.

„Dookola Mazowsza“ – pirmosios UCI lenktynės nuo kovo vidurio, kai buvo paskelbta koronaviruso pandemija.

Sekmadienį 14.00 val. (Lietuvos laiku) „Klaipėdos“ dviratininkai startuos 59-osiose lenktynėse „Puchar MON“.