Justas Beniušis – Lietuvos jaunimo vicečempionas

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse vykusio Lietuvos dviračių plento čempionato grupinėse lenktynėse (176 km) jaunimo (iki 23-ejų metų) grupėje Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro ir „Klaipėdos“ komandos atstovas Justas Beniušis pelnė sidabro medalį.

Šalies jaunimo čempionu tapo Venantas Lašinis („Staki – Technorama“). Bronzos medalis atiteko Povilui Šideikiui (Panevėžio R. Sargūno SG/„Umarai“).

© Tomas Gaubys

Arvydas Birenis užėmė ketvirtą, Rojus Adomaitis – 11-ą, o šalies jaunių čempionas Romas Zubrickas – 12-ą vietas.

Jaunimas lenktyniavo kartu su pajėgiausiais šalies dviratininkais.

J. Beniušis pernai Lietuvos čempionato grupinėse lenktynėse jaunimo grupėje buvo trečias.

Tris dienas vykusiame čempionate „Viesulo“ SC ir „Klaipėdos“ komandos atstovai iš viso pelnė šešis medalius – vieną aukso, tris sidabro bei du bronzos.

„Savo auklėtinių pasirodymą čempionate vertinu gerai. Pavienio starto lenktynėse pelnėme keturis medalius. Tiek Arvydui Bireniui, tiek Denui Masiuliui labai nedaug trūko iki aukso. Dar tik pirmus metus jaunimo grupės varžybose dalyvaujantis Arvydas beveik dvejais metais vyresniam nugalėtojui pralaimėjo tik 1,2 sek. O labiausiai nudžiugino Romo Zubricko pergalė jaunių grupinėse lenktynėse”, – sakė „Klaipėdos“ komandos treneris Artūras Šiugždinis.

Birželio 30 dieną „Klaipėdos“ ekipos jaunimas dalyvaus naktinėse žiedinėse lenktynėse „Čempionu kauss“ Kuldygoje (Latvija), o jauniai liepos 1-2 dienomis išbandys jėgas Lietuvos jaunių žaidynių dviračių plento varžybose Vilkijoje. Liepos 4 dieną klaipėdiečiai išvyks į treniruočių stovyklą Belgijoje. Ten jauniai startuos į Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kalendorių įtrauktose daugiadienėse lenktynėse „Sint-Martinusprijs Kontich“.