• Lietuvos

Justas Beniušis „Lietuvos plento taurėje“ finišavo antras

2020 metų „Lietuvos plento taurės“ (LPT) varžybų paskutinių, penktųjų, lenktynių „Perkūno kelias“ (Semeliškės, Elektrėnų sav.) pirmajame divizione sekmadienį, rugsėjo 20-ąją, „Klaipėdos“/„Viesulo“ SC komandos atstovas Justas Beniušis iškovojo antrą vietą.

Justas Beniušis įsiterpė tarp „Top Team“ dviratininkų. Foto: LPT

Nugalėjo Lukas Talačka („Top Team“) Jis 74,65 km įveikė per 1 val. 43 min. 7 sek. (vid. greitis – 43,06 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-43 vietas užemusiems dviratininkams. Trečias finišavo nugalėtojo komandos draugas Mantas Staliūnas.

Denas Masiulis užėmė 26-ą, o Lietuvos čempionas Gediminas Bagdonas – 31-ą vietas. Trys „Klaipėdos“ dviratininkai atstovavo „Memel – Grizzly“ komandai: Mantas Januškevičius finišavo penktas, Aristidas Kelmelis – 13-as, o Rokas Kmieliauskas – 24-as.

Iš 55 pirmajame divizione startavusių dviratininkų finišavo 49.

Komandų įskaitoje nugalėjo „Klaipėda“/„Viesulo“ SC. Antrą vietą užėmė „Memel – Grizzly“, o trečią – „Nikeliuotas špykis – Alytus“.

J. Beniušis šiemet laimėjo trejas LPT lenktynes: „Šakiai Grand Prix“, Molėtai – Ukmergė ir Baisogala – Grinkiškis – Baisogala. Dar vienas LPT lenktynes – „Septyni keliai“ – laimėjo D. Masiulis.