• Lietuvos

Justas Beniušis MTB „Žemaitijos taurės“ pirmajame etape – penktas

Sekmadienį, birželio 28-ąją, Šiaulių rajone, prie Geluvos ežero, vykusiose kalnų dviračių (MTB) varžybų „Žemaitijos taurė 2020“ pirmajame etape „Klaipėdos“ komandos narys Justas Beniušis užėmė penktą vietą.

Denas Masiulis, Gediminas Bagdonas ir Justas Beniušis. Foto: Aida Masiulienė

Vyrų elito grupėje (51 km; 34 dalyviai) nugalėjo Šarūnas Pacevičius („Minu“) – 1 val. 41 min. 26 sek. J. Beniušis nuo jo atsiliko 25 sek. Antras finišavo Edgaras Kovaliovas („Top Team“, +8 sek.), trečias – Domas Manikas (Panevėžys, +16 sek.), o ketvirtas – Jonas Maišelis („S-Sportas“, +20 sek.).

Denas Masiulis, Gediminas Bagdonas, Venantas Lašinis ir Justas Beniušis. Foto: Aida Masiulienė

Varžybose dalyvavo dar trys „Klaipėdos“ dviratininkai: Venantas Lašinis (+1.39) finišavo septintas, Denas Masiulis (+5.28) – devintas, o Gediminas Bagdonas (+8.24) – 14-as.