Justas Beniušis – tarptautinių treko varžybų prizininkas

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, tris dienas vykusiose Tarptautinėse dviračių sporto sąjungos (UCI) I kategorijos treko varžybose „Panevėžys 2019“ ir Lietuvos čempionate dalyvavo septyni „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos dviratininkai, vadovaujami trenerio Artūro Šiugždinio. Justas Beniušis iškovojo tarptautinių varžybų bronzos medalį, o šalies čempionate „Klaipėdos“ atstovai iškovojo 9 medalius – 3 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos.

J. Beniušis trečias buvo skrečo (60 ratų, 15 km) rungtyje, kurioje dalyvavo 24 dviratininkai. Nugalėjo lenkas Daniel Staniszewski, o antras buvo vengras Viktor Filutas.

Grupinėse lenktynėse dėl taškų (120 ratų, 30 km, 12 tarpinių finišų, 22 dalyviai) ketvirtą vietą iškovojo Venantas Lašinis. Atkrintamosiose lenktynėse penktas buvo J. Beniušis, o jis su V. Lašiniu medisono rungtyje (100 ratų, 25 km, 10 tarpinių finišų) užėmė taip pat penktą vietą.

Lietuvos čempionais tapo J. Beniušis (atkrintamosios lenktynės), V. Lašinis (grupinės lenktynės dėl taškų) ir Denas Masiulis (4 km asmeninės persekiojimo lenktynės). Šalies pirmenybių sidabro medalius pelnė Rokas Kmieliauskas (4 km asmeninės persekiojimo lenktynės) ir J. Beniušis bei Rojus Adomaitis kartu su Airidu Videika („Colibri“; komandų sprinto lenktynės). Komandų sprinto lenktynėse bronzą pelnė V. Lašinis, Mantas Januškevičius ir D. Masiulis. Atkrintamosiose lenktynėse ir 4 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse bronzos medalius iškovojo V. Lašinis, o grupinėse lenktynėse dėl taškų trečias buvo Aristidas Kelmelis.

Varžybose dalyvavo per 60 dviratininkų iš 12 šalių.