Justui Beniušiui – penki Lietuvos treko čempionato medaliai!

„Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos dviratininkai, vadovaujami trenerio Artūro Šiugždinio, iš Panevėžyje, „Cido“ arenoje, įvykusio Lietuvos dviračių treko čempionato grįžo su 14 medalių. Net penkis apdovanojimus pelnė Justas Beniušis.

Justas laimėjo 30 km (120 ratų) grupines lenktynes dėl taškų (13 dalyvių). Jis surinko 69 taškus ir tašku aplenkė Venantą Lašinį („Staki – Technorama“). Kasparas Punkrys (27 tšk.) užėmė šeštą, Mantas Januškevičius (22 tšk.) – aštuntą, o Alanas Marcinkėnas 10-ą vietas. Justas nugalėjo ir atkrintamosiose lenktynėse (12 dalyvių). Sidabras atiteko Darijui Džervui („Memel“), o bronza – A. Marcinkėnui. Romas Zubrickas užėmė ketvirtą, M. Januškevičius – penktą, o K. Punkrys – šeštą vietas.

J. Beniušis su komandos draugais K. Punkriu, M. Januškevičiumi ir R. Zubricku laimėjo 4 km komandų persekiojimo lenktynes (4 komandos). Sidabrą pelnė trys „Klaipėdos“ nariai – A. Marcinkėnas, Denas Masiulis ir Arvydas Birenis bei D. Džervus.

J. Beniušis 4 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse (11 dalyvių) iškovojo sidabrą. Nugalėjo V. Lašinis. K. Punkrys buvo penktas, M. Januškevičius – septintas, o A. Marcinkėnas – aštuntas.

Justas su M. Januškevičiumi ir R. Zubricku iškovojo bronzą komandų sprinto lenktynėse. Nugalėjo Vasilijus Lendel, Svajūnas Jonauskas ir Gedvinas Serafinas (visi trys – „EL-Eko Sport“). Sidabras atiteko Airidui Videikai („Colibri“), Aivarui Naujokaičiui ir Deividui Jatužiui (abu – „EL-Eko Sport“).

Iš viso čempionate išdalinti 57 medaliai.