Klaipėdiečiai savo medalių kraitį papildė trimis aukso apdovanojimais!

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengto Lietuvos vyrų, jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionato antrą varžybų dieną – sekmadienį – „Klaipėdos“ komandos ir uostamiesčio „Viesulo“ sporto centro atstovai iškovojo tris aukso medalius!

Jaunių keirino rungtyje (11 dalyvių) triumfavo Romas Zubrickas („Klaipėda“). Pagrindiniame finale antras finišavo Matas Antanavičius („Fortūna“), o trečias – Aivaras Naujokaitis (Panevėžio „El-Eko Sport“). Zigmas Derkintis („Klaipėda“) buvo penktas, o Denas Masiulis („Klaipėda“) – devintas.

3 km jaunių komandų persekiojimo lenktynėse auksą iškovojo D. Masiulis, R. Zubrickas, Z. Derkintis ir M. Antanavičius. Jie distanciją įveikė per 3 min. 25,13 sek. ir antrą vietą užėmusius varžovus pranoko 4,4 sek.

Jaunių daugiakovės varžybas (omniumą), kuriose dalyvavo 14 dviratininkų, laimėjo Z. Derkintis. Jis keturiose rungtyse – skreče, tempo, atkrintamosiose ir grupinėse lenktynėse – surinko 119 taškų. Antrą vietą užėmė Rokas Gelžinis (Panevėžio „Fortūna“), surinkęs 116 taškų. Trečioje vietoje – Mantas Januškevičius (Kauno SM „Gaja“), o ketvirtoje – R. Zubrickas. Šie du dviratininkai pelnė po 109 taškus. Romas užėmė žemesnę vietą, nes paskutiniame finiše buvo penktas, o Mantas – pirmas.

Po dviejų rungčių pirmavęs ir po trijų rungčių antras buvęs D. Masiulis daugiakovės varžybų nebaigė. Jis trečioje rungtyje – atkrintamosiose lengtynėse – griuvo ir susižalojo ranką. Dviratininkui teko vykti į ligoninę. Ten jam buvo nustatytas stiprus alkūnės sumušimas.

Dvi dienas vykusiose pirmenybėse trenerio Artūro Šiugždinio auklėtiniai iš Klaipėdos pelnė net devynis medalius! Klaipėdiečių sąskaitoje – penki aukso, trys sidabro ir vienas bronzos medalis.