• Lietuvos

Naujienos

„Klaipėdos“ dviratininkai Latvijoje vėl kopė ant prizininkų pakylos

Balandžio 15-16 dienomis Latvijoje surengtos pavasario dviračių plento pirmenybės „Dobeles kauss“. „Klaipėdos“ komandos atstovai sėkmingai pasirodė ne tik pavienio starto lenktynėse šeštadienį, bet ir sekmadienį vykusiose grupinėse lenktynėse.

Jaunių vaikinų grupėje antrą vietą užėmė 17-metis Denas Masiulis. Jis tarp visų 66-ių km lenktynėse dalyvavusių dviratininkų buvo trečias. Deną aplenkė tik jo bendraamžis latvis Kristeras Ansuonas bei 34-erių metų buvęs profesionalus Latvijos dviratininkas Kalvis Eisakas. Pastarasis 2004 metais tapo Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionu.

17-metis Romas Zubrickas tarp jaunių buvo penktas, o tarp visų dalyvių – septintas. Iš viso klasifikuoti 47 dviratininkai.

Jaunių merginų grupėje antrą vietą užėmė 17-metė Gabrielė Jucevičiūtė. Nugalėjo Justė Juškevičiūtė („Kvėdarna“). Ji 36 km nuvažiavo per 1 val. 2 min. 54 sek. Gabrielė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 29 sek. Trečią vietą užėmė Regina Stegvilaitė (Panevėžio „Fortūna“, +1.55). Jaunės lenktyniavo kartu su jaunučiais.

Jėgas išbandė ir būsima „Klaipėdos“ komandos pamaina. 13-14 metų berniukų grupėje (24 km) antrą vietą užėmė Mindaugas Čiunka, o penktą – Rokas Adomaitis.

Šeštadienį jaunių vaikinų pavienio starto lenktynėse D. Masiulis šventė pergalę, o R. Zubrickas buvo trečias. Tarp jaunių merginų G. Jucevičiūtė klasifikuota ketvirta. 13-14 metų berniukų grupėje (10 km) M. Čiunka buvo ketvirtas, o R. Adomaitis – šeštas.

NUOTRAUKŲ GALERIJA