• Lietuvos

„Klaipėdos“ dviratininkai Lenkijoje finišavo su pagrindine grupe

Lenkijoje vykstančių 63-iųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Dookola Mazowsza“ (UCI II kategorija) trečiajame etape penktadienį visi penki varžybas tęsiantys „Klaipėdos“ komandos nariai finišavo su pagrindine grupe.

Nugalėjo čekas Michael Kukrle („Elkov – Kasper“). Jis 166 km nuvažiavo per 3 val. 25 min. 30 sek. (vid. greitis – 48,467 km/h). Antras buvo kitas čekas Daniel Turek („Israel Cycling Academy“), o trečias – lenkas Pawel Bernas („Mazowsze Serce Polski“). Ši trijulė atitrūko iki finišo likus apie 30 km. 4-135 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 33 sek. Pirmas iš grupės finišavo po dviejų etapų pirmavęs Vokietijos rinktinės narys Felix Gross. Justas Beniušis finišavo 38-as, Gediminas Bagdonas – 42-as, Mantas Januškevičius – 50-as, Rokas Kmieliauskas – 72-as, o Denas Masiulis – 121-as. Etapo nebaigė penki dviratininkai.

Lyderiu tapo M. Kukrle. J. Beniušis bendrojoje įskaitoje iš 10-os vietos nukrito į 13-ą. Jis nuo lyderio atsilieka 44 sek. G. Bagdonas (+48 sek.) iš 36-os pozicijos nukrito į 39-ą. Klasifikuoti 135 dviratininkai.

Komandų įskaitoje „Klaipėda“ užima 10-ą vietą.

Lenktynes pradėjo 147 dviratininkai iš 16 šalių ir 25 komandų. Varžybose dalyvauja 2 nacionalinės rinktinės, 13 UCI III diviziono komandų ir 10 UCI neregistruotų ekipų.

„Dookola Mazowsza“ – pirmosios UCI lenktynės nuo kovo vidurio, kai buvo paskelbta koronaviruso pandemija. Šeštadienį 14.00 val. (Lietuvos laiku) prasidės paskutinis, ketvirtasis, etapas (165 km).