„Klaipėdos“ dviratininkai sezoną pradėjo Belgijoje

Po mėnesio treniruočių stovyklos Ispanijoje „Klaipėdos“ jaunimo dviračių komanda sezoną pradėjo Belgijoje. Sekmadienį vykusiose lenktynėse Bornemas – Hingenė geriausiai iš klaipėdiečių pasirodė Justas Beniušis. 20-metis dviratininkas finišavo 17-as, o jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje buvo dešimtas.

Nugalėjo 30-metis belgas Kobe Vanoverschelde („Vetrapo“). Jis 112,2 km (17 ratų po 6,6 km) nuvažiavo per 2 val. 38 min. 38 sek. (vid. greitis – 40,77 km/h). J. Beniušis nuo nugalėtojo atsiliko 4 min. 33 sek.

Kazimieras Ramonas finišavo 35-as, o Romas Zubrickas – 38-as.

Iš viso klasifikuoti 45 dviratininkai.

„Klaipėdos“ dviratininkai per dvi savaites Belgijoje startuos šešeriose lenktynėse.

Šeštadienį lenktyniavo ir vienintelė „Klaipėdos“ komandos dviratininkė Gabrielė Jucevičiūtė. Iš jaunių į moterų grupę šiemet perėjusi sportininkė 95,25 km (15 ratų po 6,35 km) lenktynėse Zvevezelėje užėmė 53-ią vietą.

Nugalėjo olandė Floortje Mackaij. Iš 85 dalyvių klasifikuotos 73 dviratininkės.