„Klaipėdos“ dviratininkai su Ramūnu Navardausku kovojo Turkijoje

Turkijoje įvykusiose UCI antros kategorijos daugiadienėse dviračių lenktynėse „Tour of Cappadocia“ kartu su Ramūnu Navardausku Lietuvos rinktinei atstovavo ir penki „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos atstovai. Ramūnui pavyko iškovoti trečią vietą ir tapti geriausiu lenktynių sprinteriu. Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė (treneris Artūras Šiugždinis) klasifikuota antra.

Lenktynes laimėjo Kazachstano dviratininkas Aleksandr Ovsianikov („Vino – Astana Motors“). Antrą vietą užėmė turkas Mustafa Sayar („Salcano Sakarya“, +1.06). R. Navardauskas nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 20 sek. Rojus Adomaitis užėmė 32-ą, Justas Beniušis – 42-ą, o Mantas Januškevičius – 45-ą vietas. Alanas Marcinkėnas ir Kasparas Punkrys lenktynių nebaigė. Iš 63 startavusių dviratininkų klasifikuota 50.

R. Navardauskas pirmajame (113 km) ir trečiajame (114 km) etapuose finišavo trečias, o antrajame (131 km) – penktas.

Paskutiniame, trečiajame, etape sekmadienį R. Adomaitis (+16 sek.) užėmė 13-ą vietą, o M. Januškevičius tarpiniame sprinto finiše (50 km) buvo antras.

„Klaipėdos“ dviratininkai padėjo R. Navardauskui užimti antrą vietą ir neseniai Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje surengtose „Baltic Chain Tour“ lenktynėse (UCI II kategorija).

Dabar „Klaipėdos“ dviratininkai su R. Navardausku treniruosis aukštikalnėse Turkijoje, o rugsėjo 27-30 dienomis dalyvaus šioje šalyje vyksiančiose daugiadienėse lenktynėse „Tour of Black Sea“ (UCI II kategorija).