Klaipėdos dviratininkai iš Utenos parsivežė net aštuonis medalius!

Utenoje vykusiame Lietuvos porinių ir žiedinių dviračių lenktynių čempionate Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro ir „Klaipėdos“ komandos atstovai, treniruojami Vaclovo ir Artūro Šiugždinių, iškovojo net aštuonis medalius – šešis aukso ir po vieną sidabro bei bronzos. Klaipėdiečiai pirmenybėse aukso medalių iškovojo daugiausiai.

Žiedinių lenktynių jaunių (17-18 metų) vaikinų grupėje (54,4 km) nugalėjo Denas Masiulis, o tarp jaunių merginų (44,2 km) ketvirta buvo Gabrielė Jucevičiūtė.

13-14 metų berniukų grupės (17 km) nugalėtoju tapo Mindaugas Čiunka, o trečias finišavo Rokas Adomaitis.

Porinių lenktynių jaunių vaikinų grupėje (25 km) aukso medalius iškovojo Romas Zubrickas ir D. Masiulis. Jie antrą vietą užėmusius dviratininkus pranoko net 1 min. 10,2 sek.

Jaunių merginų grupėje (20 km) sidabrą kartu su Barbora Dauderyte (VMSC/„Vitus“) iškovojo G. Jucevičiūtė. Barbora ir Gabrielė nusileido tik Akvilei Gedraitytei ir Reginai Stegvilaitei (Panevėžio KKSC/RSSG/„Fortūna“).

13-14 metų berniukų grupėje (10 km) geriausiai pasirodė M. Čiunka ir R. Adomaitis.