„Klaipėdos“ dviratininkams – šeši šalies treko čempionato medaliai!

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, vykstančio Lietuvos vyrų, jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionato pirmą varžybų dieną – šeštadienį – „Klaipėdos“ komandos ir uostamiesčio „Viesulo“ sporto centro atstovai iškovojo šešis medalius – du aukso, tris sidabro ir vieną bronzos.

4 km vyrų komandų persekiojimo lenktynėse trenerio Artūro Šiugždinio auklėtiniai užėmė pirmas dvi vietas. Šalies čempionais tapo Justas Beniušis, Rojus Adomaitis, Romas Zubrickas ir Denas Masiulis. Jie distanciją įveikė per 4 min. 30,8 sek. Sidabras atiteko Arvydui Bireniui, Kazimierui Ramonui, Svajūnui Strakšiui ir Zigmui Derkinčiui. Jie nugalėtojams pralaimėjo 8,6 sek.

Jaunių komandų sprinto rungtyje R. Zubrickas, D. Masiulis ir Z. Derkintis iškovojo auksą (51,881 sek.).

Jaunių skreče (10 km; 40 ratų; 14 dalyvių) D. Masiulis pelnė sidabro medalį. Nugalėjo Rokas Gelžinis (Panevėžio „Fortūna“). Bronza atiteko Aristidui Kelmeliui (Kauno SM „Gaja“).

Z. Derkintis užėmė ketvirtą vietą, o R. Zubrickas bei Mantas Januškevičius („Gaja“) pasidalijo 5-6 vietas.

2 km jaunių asmeninėse persekiojimo lenktynėse (12 dalyvių) R. Zubrickas iškovojo sidabro, o D. Masiulis – bronzos medalius. Nugalėjo Aivaras Naujokaitis (Panevėžio „El-Eko Sport“) – 2 min. 22,28 sek. Romas jam pralaimėjo 1,4 sek., o Denas – 3 sek.

Z. Derkintis (+9,4 sek.) užėmė devintą vietą.