„Klaipėdos“ dviratininkams – visų spalvų medaliai

„Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) dviračių komanda sėkmingai pradėjo 2019 metus. Ketvirtadienį, sausio 3-iąją, Panevėžyje, „Cido“ arenoje, įvykusiame Lietuvos dviračių treko skrečo ir daugiakovės (omniumo) čempionate Rojus Adomaitis iškovojo aukso ir sidabro, o Denas Masiulis – bronzos medalius.

R. Adomaitis pirmą kartą tapo Lietuvos daugiakovės čempionu. Jis surinko 136 taškus. Sidabro medalį pelnė Venantas Lašinis („Staki – Vilnius“), pelnęs 133 taškus. Bronzos medalį iškovojo D. Masiulis (113 tšk.). Ketvirtą vietą užėmė Romas Zubrickas (99 tšk.), o šeštą – Mantas Januškevičius (97 tšk.).

R. Adomaitis atkrintamosiose lenktynėse buvo pirmas, o skreče, tempo ir grupinėse lenktynėse – antras. Rojus pernai daugiakovėje buvo septintas, o užpernai – ketvirtas.

Skrečo rungtyje (60 ratų, 15 km) R. Adomaitis iškovojo sidabro medalį. Jis nusileido tik čempiono titulą apgynusiam V. Lašiniui. Bronzos medalį pelnė Aivaras Naujokaitis („El-Eko Sport“). Ketvirtas buvo M. Januškevičius, penktas – D. Masiulis, o šeštas – R. Zubrickas.

Čempionate iš „Klaipėdos“ komandos dar dalyvavo Aristidas Kelmelis, Laurynas Kuras ir Rokas Gelžinis.