Krekenavoje iškovoti net septyni medaliai!

Lietuvos dviračių plento pavasario pirmenybių pavienio starto lenktynėse balandžio 22-ąją Krekenavoje (Panevėžio raj.) įspūdingai pasirodė „Klaipėdos“ komandos ir „Viesulo“ sporto centro atstovai. Jie iškovojo net septynis medalius – po tris aukso ir bronzos bei vieną sidabro.

Jaunimo (iki 23 metų) vaikinų grupėje (8 dalyviai) klaipėdiečiai užėmė visą prizininkų pakylą. Nugalėjo Justas Beniušis. Jis 25 km distanciją įveikė per 33 min. 15 sek. (vid. greitis – 45,1 km/h). Antras buvo Rojus Adomaitis (+17,3 sek.), o trečias – Arvydas Birenis (+48,9 sek.).

Jaunių vaikinų grupėje (21 dalyvis) pergalę iškovojo Denas Masiulis. Jis 25 km nuvažiavo per 33 min. 4,2 sek. (vid. greitis – 45,4 km/h). Romas Zubrickas (+30,6 sek.) užėmė trečią vietą.

Jaunių (17-18 metų) merginų grupėje (20 km; 20 dalyvių) Gabrielė Jucevičiūtė klasifikuota penkta.

13-14 metų berniukų grupėje (5 km; 17 dalyvių) nugalėjo Mindaugas Čiunka, o trečias buvo Rokas Adomaitis.

Pirmenybėse dalyvavo per 150 sportinininkų.