• Lietuvos

„Lietuvos plento taurėje“ – Justo Beniušio pergalė!

2020 metų „Lietuvos plento taurės“ (LPT) varžybų ketvirtųjų lenktynių Baisogala – Grinkiškis – Baisogala pirmajame divizione sekmadienį, rugsėjo 13-ąją, pergalę iškovojo „Klaipėdos“/„Viesulo“ SC komandos atstovas Justas Beniušis. Tai – jo trečioji pergalė šiose varžybose šiemet.

Justas Beniušis . Foto: LPT

J. Beniušis 93,7 km įveikė per 2 val. 11 min. 52 sek. (vid. greitis – 42,32 km/h). Antras finišo liniją kirto Mantas Bitinas (Panevėžio SC/„Fortūna“), o trečias – Darijus Džervus („Memel – Grizzly“).

Denas Masiulis (+47 sek.) finišavo 12-as, Venantas Lašinis (+47 sek.) – 15-as, o Lietuvos čempionas Gediminas Bagdonas (+2.58) – 20-as. Trys „Klaipėdos“ dviratininkai atstovavo „Memel – Grizzly“ komandai: Rokas Kmieliauskas (+47 sek.) užėmė 11-ą, Mantas Januškevičius (+47 sek.) – 13-ą, o Aristidas Kelmelis (+5.54) – 34-ą vietas.

Pirmojo diviziono lenktynėse startavo 59 dviratininkai.

Komandų įskaitoje nugalėjo „Klaipėda“/„Viesulo“ SC. Antrą vietą užėmė „Memel – Grizzly“, o trečią – „Top Team“.

J. Beniušis šiemet taip pat laimėjo lenktynes „Šakiai Grand Prix“ bei Molėtai – Ukmergė. Dar vienas LPT lenktynes – „Septyni keliai“ – laimėjo D. Masiulis.

Paskutinės, penktosios, LPT varžybų lenktynės – „Perkūno kelias“ – vyks rugsėjo 20 dieną Semeliškėse (Elektrėnų sav.).