• Lietuvos

Naujienos

Nuoširdžiai dėkojame už paramą!

„Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) dviračių komanda dėkoja rėmėjams ir 1 arba 2 proc. pajamų mokesčio skyrusiems ekipos gerbėjams. Džiaugiamės, kad Jūsų dėka galime garsinti Klaipėdą ir Lietuvą.

Justas Beniušis ir Rojus Adomaitis. Foto: Tomas Gaubys

2018 metais lenktyniavome aštuonios užsienio šalyse: Baltarusijoje, Belgijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Turkijoje ir Vengrijoje. Per sezoną komanda įveikė 6700 km varžybinių kilometrų.

Justas Beniušis tapo Lietuvos jaunimo plento asmeninių lenktynių čempionu ir grupinių lenktynių vicečempionu, Lietuvos kroso vicečempionu, o Rojus Adomaitis iškovojo šalies jaunimo plento grupinių lenktynių čempiono titulą.

Lietuvos treko pirmenybėse iškovojome 10 medalių – po 3 aukso ir bronzos bei 4 sidabro. Asmeninėse šių varžybų rungtyse J. Beniušis iškovojo du aukso ir vieną sidabro, Mantas Januškevičius – sidabro ir bronzos, R. Adomaitis – sidabro, o Alanas Marcinkėnas – bronzos medalius.

Atstovaudami Lietuvos rinktinei padėjome Ramūnui Navardauskui laimėti daugiadienes lenktynes „Tour of Black Sea“ (Turkija), o daugiadienėse „Baltic Chain Tour“ (Estija, Latvija, Lietuva) ir „Tour of Cappadocia“ (Turkija) lenktynėse iškovoti atitinkamai antrą ir trečią vietas.

„Lietuvos plento taurės“ varžybose šeštąjį etapą laimėjo J. Beniušis, o aštuntąjį – R. Adomaitis. Pirmajame etape Justas buvo antras.

Kitas sezonas mūsų komandai bus jau trečiasis. Tikimės, kad palaikysite mus ir 2019-aisiais!