Į pergalę – su „Klaipėdos“ dviratininkais

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas Turkijoje laimėjo daugiadienes lenktynes „Tour of Black Sea“ (UCI II kategorija). Pasiekti pergalę jam padėjo penki „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos nariai. Lietuvos dviratininkų šešetas šiose lenktynėse atstovavo Lietuvos rinktinei.

R. Navardauskas lyderiu tapo po pergalės pirmajame etape. Ir po antrojo etapo jis vilkėjo geltonus lyderio marškinėlius. Paskutiniame, trečiajame, etape Ramūnas finišavo septintas ir išsaugojo pirmąją poziciją. Ramūnas nugalėjo ir „kalnų karaliaus“ įskaitoje, o taškų klasifikacijoje liko ketvirtas.

Rojus Adomaitis, kuris antrajame etape buvo 10-as, užėmė 28-ą, Justas Beniušis –29-ą, Mantas Januškevičius – 49-ą, Alanas Marcinkėnas – 54-ą, o Kasparas Punkrys – 57-ą vietas.

Trijų etapų lenktynes pradėjo 84 dviratininkai iš 15 komandų ir 12 šalių. Klasifikuoti 79 sportininkai.

Komandų įskaitoje pirmą vietą iškovojo Šveicarijos rinktinė, o Lietuvos rinktinė liko septinta.

Paskutinį etapą (210 km) laimėjo turkas Batuhan Ozgur („Torku Sekerspor“) – 4 val. 33 min. 43 sek. (vid. greitis – 46,03 km/h). R. Adomaitis užėmė 11-ą, J. Beniušis – 13-ą, M. Januškevičius – 34-ą, A. Marcinkėnas – 64-ą, o K. Punkrys – 66-ą vietas.