Pirmajame dešimtuke – keturi „Klaipėdos“ dviratininkai

Šeštadienį, rugsėjo 28-ąją, Plokščiuose (Šakių raj.) surengto paskutinio, aštuntojo, „Lietuvos plento taurės“ varžybų etapo A grupės lenktynėse Denas Masiulis iškovojo antrą, Rojus Adomaitis – trečią vietas, o į pirmąjį dešimtuką iš viso pateko keturi „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos nariai, atstovavę „Memel“ ekipai.

„Lietuvos plento taurės“ organizatorių nuotr.

Nugalėjo Povilas Šideikis („S-Sportas“). Jis 88,4 km nuvažiavo per 2 val. 2 min. 55 sek. (vid. greitis – 43,15 lm/h). D. Masiulis nuo nugalėtojo atsiliko 3 sek., o R. Adomaitis – 16 sek. Rokas Kmieliauskas (+3.08) finišavo aštuntas, Justas Beniušis (+3.10) – devintas, Mantas Januškevičius (+4.45) – 14-as, Aristidas Kelmelis (+5.22) – 20-as, o Laurynas Kuras (+5.50) – 26-as.

Iš 37 startavusių dviratininkų klasifikuoti 32.

„Memel“ komanda etapo komandų įskaitoje iškovojo pirmą vietą.

REZULTATAI

„Klaipėdos“ dviratininkai šio sezono „Lietuvos plento taurės“  varžybose iškovojo septynias prizines vietas (1-4-2). Septintą etapą laimėjo Venantas Lašinis, ketvirtajame etape jis buvo antras, o antrajame – trečias. Trečiajame etape antras finišavo R. Kmieliauskas, penktajame etape antrą vietą iškovojo M. Januškevičius, aštuntajame etape D. Masiulis finišavo antras, o R. Adomaitis – trečias.