• Lietuvos

Naujienos

Rojus Adomaitis apie Europos žaidynes: mums tai buvo įdomi patirtis

Neseniai Baltarusijos sostinėje Minske vykusiose antrosiose Europos žaidynėse tarp 13-os Lietuvos dviratininkų buvo ir trys „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos nariai: Rojus Adomaitis, Justas Beniušis ir Venantas Lašinis. Jie 180 km plento grupinėse lenktynėse Lietuvai atstovavo kartu su Gediminu Bagdonu („Ag2r La Mondiale“) bei Ramūnu Navardausku („Delko Marseille Provence“). Komandos lyderiu buvęs G. Bagdonas užėmė 24-ą vietą. Finišą pasiekė visi penki mūsų šalies dviratininkai.

Venantas Lašinis, Rojus Adomaitis ir Justas Beniušis. Foto: Tomas Gaubys

„Mums tai buvo įdomi patirtis – dalyvavome renginyje, kuris savo organizacija prilygsta olimpinėms žaidynėms. Per grupines lenktynes tikrai galėjome parodyti geresnį rezultatą, galėjome stipriau padėti savo lyderiui, tačiau padarėme keletą klaidų, kurios ir lėmė tokį rezultatą. Mūsų penketas buvo stiprus, bet, kadangi visi kartu važiavome pirmą kartą, trūko susišnekėjimo tarpusavyje, – sakė R. Adomaitis. – Žinoma, Gediminas labai nudžiugino savo rezultatu asmeninėse lenktynėse.“

Grupinėse lenktynėse dalyvavo 134 dviratininkai iš 37 šalių. Klasifikuota 116 dviratininkų. Beje, 192 cm ūgio R. Adomaitis buvo vienas iš šešių aukščiausių lenktynių dalyvių.

REZULTATAI

Asmeninėse lenktynėse G. Bagdonas iškovojo penktą vietą.