• Lietuvos

Naujienos

Rojus Adomaitis „Baltic Chain Tour“ lenktynėse išlieka 13-as

Aštuntųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija) antrajame etape šeštadienį Lietuvos rinktinės, kuriai atstovauja ir keturi „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos nariai, lyderis Ramūnas Navardauskas finišavo trečias  ir bendrojoje įskaitoje iš pirmos pozicijos nukrito į antrą.

Pergalę šventė ir lenktynių lyderiu tapo Emils Liepinš (Latvijos rinktinė). Jis 157,1 km Latvijoje – iš Valmieros į Siguldą –nuvažiavo per 3 val. 24 min. 4 sek. (vid. greitis – 46,191 km/h). Antras finišavo lenkas Jakub Kaczmarek iš Lenkijos komandos „Hurom“. R. Navardauskas turėjo tenkintis trečiąja vieta. Rojus Adomaitis (Lietuvos rinktinė) finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 34-ą vietą.

E. Liepinš į antrą vietą bendrojoje įskaitoje nukritusį R. Navardauską lenkia 5 sek. Trečias yra Estijos rinktinės atstovas Gert Joeaar. Jis nuo lyderio atsilieka 15 sek. R. Adomaitis (+36 sek.) išlieka 13-as, Darijus Džervus (Lietuvos rinktinė; +1.55) yra 20-as. Klasifikuoti 109 dviratininkai.

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje tarp 43 klasifikuotų dviratininkų R. Adomaitis yra ketvirtas.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė iš antros vietos nukrito į ketvirtą.

Šiose lenktynėse iš „Klaipėdos“ komandos narių, be R. Adomaičio, dar dalyvauja Justas Beniušis, Mantas Januškevičius, Alanas Marcinkėnas (abu – Lietuvos rinktinė) ir Kasparas Punkrys („Top Team“).

Lenktynes, kurios baigsis sekmadienį Vilniuje, pradėjo 112 dviratininkų iš 16 šalių (19 komandų iš 14 šalių).

Trečiasis etapas (160 km) sekmadienį bus surengtas Lietuvoje. Paskutinę varžybų dieną dviratininkai 10.00 val. startuos Panevėžyje, prie „Cido“ arenos, o po to važiuos į Vilnių. Tarpiniai sprinto finišai bus Taujėnuose, Ukmergėje ir Širvintose. Finišas – sostinės Upės gatvėje, prie „Forum Palace“, apie 14.00 val.

Foto: Tomas Gaubys