Rojus Adomaitis finišavo 23-ias, o Venantas Lašinis prarado mėlynus marškinėlius

Lenkijoje vykstančių 30-ųjų daugiadienių „Solidarumo“ dviračių lenktynių (UCI II kategorija) antrajame etape trečiadienį „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos atstovas Rojus Adomaitis finišavo 23-ias, o 28-as finišavęs jo komandos draugas Venantas Lašinis prarado mėlynus marškinėlius, kurie skiriami jaunimo įskaitos lyderiui.

Lenktynių organizatorių nuotr.

Antrąjį etapą laimėjo estas Norman Vahtra („Tartu“). Jis 148 km nuvažiavo per 3 val. 21 min. 15 sek. (vid. greitis 44,124 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-9 vietas užėmusiems dviratininkams. 10-42 pozicijas užėmę lenktynių dalyviai nuo nugalėtojo atsiliko 49 sek.

Po 20 km priekyje važiavo 27 dviratininkų grupė, kurioje buvo ir R. Adomaitis bei V. Lašinis. Vėliau lyderių grupėje liko 24 dviratininkai. Jie buvo pavyti iki finišo likus maždaug 50 km. V. Lašinis specialiajame tarpiniame sprinto finiše (64,9 km) nuvo antras.

Lenktynių lyderiu tapo N. Vahtra. V. Lašinis bendrojoje įskaitoje iš penktos vietos nukrito į 12-ą. Jis nuo lyderio atsilieka 1 min. 5 sek. R. Adomaitis (+1.08) iš 30-os pozicijos pakilo į 25-ą. Šiose varžybose „Klaipėdos“ komandai dar atstovauja Mantas Januškevičius, Rokas Kmieliauskas, Aristidas Kelmelis ir Justas Beniušis. Venantas taškų klasifikacijoje yra šeštas (10 tšk.), o jaunimo įskaitoje nukrito į antrą vietą. R. Adomaitis tarp jaunimo yra aštuntas, o „Klaipėda“ komandų įskaitoje užima 13-ą vietą.

REZULTATAI

Penkių etapų lenktynes, kurios baigsis šeštadienį, pradėjo 110 dviratininkų iš 13 šalių ir 19 komandų. Ketvirtadienį dviratininkai turės įveikti 170,7 km ilgio etapą.