• Lietuvos

Naujienos

Rojus Adomaitis Lenkijoje finišavo 21-as

Lenkijoje vykstančių 30-ųjų daugiadienių „Solidarumo“ dviračių lenktynių (UCI II kategorija) trečiajame etape ketvirtadienį Lietuvos vicečempionas Rojus Adomaitis iš „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos finišavo 21-as.

Lenktynių organizatorių nuotr.

Antrą etapą iš eilės laimėjo estas Norman Vahtra („Tartu“). Jis 170,7 km nuvažiavo per 4 val. 4 min. 37 sek. (vid. greitis 41,87 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-45 vietas užėmusiems dviratininkams. Venantas Lašinis finišavo 41-as

Lenktynių lyderiu išliko N. Vahtra. V. Lašinis bendrojoje įskaitoje iš 12-os vietos nukrito į 13-ą. Jis nuo lyderio atsilieka 39 sek. R. Adomaitis (+42 sek.) iš 25-os pozicijos pakilo į 24-ą. Šiose varžybose „Klaipėdos“ komandai dar atstovauja Mantas Januškevičius, Rokas Kmieliauskas, Aristidas Kelmelis, o Justas Beniušis ketvirtadienį finišo nepasiekė.

Venantas taškų klasifikacijoje yra aštuntas, o jaunimo įskaitoje – antras. R. Adomaitis tarp jaunimo yra aštuntas, o „Klaipėda“ komandų įskaitoje užima 12-ą vietą.

REZULTATAI

Penkių etapų lenktynes, kurios baigsis šeštadienį, pradėjo 110 dviratininkų iš 13 šalių ir 19 komandų. Penktadienį dviratininkai turės įveikti 178 km ilgio etapą.