Rojus Adomaitis Lenkijoje pateko į 20-uką

Liepos 4-7 dienomis Lenkijoje vyko 29-osios daugiadienės „Solidarumo“ dviračių lenktynės (UCI II kategorija). Jose dalyvavo ir Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) komanda „Klaipėda“. Paskutiniajame, penktajame, etape klaipėdietis Rojus Adomaitis užėmė 16-ą vietą.

Pergalę šventė lenkas Sylwester Janiszewski („Wibatech Merx 7R“). Jis 185 km nuvažiavo per 4 val. 41 min. 20 sek. (vid. greitis – 39,455 km/h). 9-35 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir R. Adomaitis, nuo nugalėtojo atsiliko 35 sek.

Lenktynių nugalėtoju tapo S. Janiszewski. R. Adomaitis (+7.32) užėmė 61-ą vietą. Klasifikuota 100 dviratininkų.

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje R. Adomaitis tarp 69 dviratininkų klasifikuotas 30-as.

Šiose varžybose „Klaipėdos“ komandai dar atstovavo Justas Beniušis, Mantas Januškevičius, Alanas Marcinkėnas ir Romas Zubrickas.

Lenktynėse dalyvavo 120 dviratininkų iš 21 komandos ir 12 šalių.