Rojus Adomaitis Lenkijoje triskart pateko į „Top-20“

Lenkijoje 34-ą kartą surengtose daugiadienėse dviračių lenktynėse „Hellena Tour“ „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos kapitonas Rojus Adomaitis visuose etapuose pateko į 20-uką, o bendrojoje įskaitoje užėmė 22-ą vietą.

Nugalėjo 2017 metų Lenkijos čempionas Adrian Kurek („Hurom BDC“). R. Adomaitis nuo nugalėtojo atsiliko 8 min. 11 sek. Justas Beniušis (+11.46) užėmė 39-ą, Venantas Lašinis (+11.54) – 42-ą, o Aristidas Kelmelis (+12.12) – 49-ą vietas. Lenktynėse dar dalyvavo Denas Masiulis, Mantas Januškevičius, Laurynas Kuras bei Rokas Kmieliauskas.

Lenktynes pradėjo 112 dviratininkų (17 komandų) iš Baltarusijos, Lenkijos, Lietuvos, Ukrainos ir Vokietijos. Klasifikuoti 86 dviratininkai.

R. Adomaitis jaunimo iki 23 metų įskaitoje užėmė 8-ą, o A. Kelmelis jaunimo iki 21 metų įskaitoje – 13-ą vietas. „Klaipėda“ komandų įskaitoje klasifikuota 10-a.

Kaip jau sklebėme, R. Adomaitis pirmajame etape (150 km) finišavo 12-as.

Antrajame etape – 14 km pavienio starto lenktynėse – R. Adomaitis (+1.07) užėmė 19-ą, J. Beniušis (+1.19) – 27-ą, o V. Lašinis (+1.27) – 33-ią vietas. Nugalėjo vokietis Richard Banusch („LkT Brandenburg“) – 17 min. 37 sek. (vid. greitis – 43,44 km/h).

Trečiasis etapas (118 km) dėl prastų oro sąlygų buvo atšauktas.

Paskutinį, ketvirtąjį etapą, laimėjo lenkas Jakub Kaczmarek („Hurom BDC“). Jis 162 km nuvažiavo per 3 val. 36 min. 59 sek. (vid. greitis – 44,8 km/h). R. Adomaitis (7.00) finišavo 17-as, o tarp jaunimo buvo penktas. D. Masiulis laimėjo pirmąjį specialų tarpinį sprinto finišą (17 km).

J. Beniušis pernai šiose lenktynėse buvo 22-as.