Rojus Adomaitis lenktynėse Belgijoje – 35-as

„Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) dviračių komanda šeštadienį dalyvavo pirmosiose savo 2019-ųjų sezono plento varžybose. Belgijoje penktą kartą surengtose lenktynėse „Grote Prijs Koen Barbe“ Rojus Adomaitis užėmė 35-ą vietą, o tarp jaunimo buvo 14-as.

Nugalėjo belgas Pieter de Paepe. Jis 110,5 km (17 ratų po 6,5 km) nuvažiavo per 2 val. 34 min. 25 sek. R. Adomaitis ir 59-ą vietą užėmęs Justas Beniušis finišavo su pagrindine grupe (27-85 vietos), kuri nuo nugalėtojo atsiliko 2 min. 46 sek.

„Savijauta tikrai nebloga, atsižvelgus į tai, kad tik vakar atvažiavome į Belgiją ir turėjome 20 valandų kelionę. Šiemet pirmajame starte savijauta daug geresnė nei praejusius dvejus metus, – sakė „Klaipėdos“ kapitonas R. Adomaitis. – Lenktynės buvo smagios: daug vėjo, daug atakų, du kalniukai kiekviename rate. Bandžiau ir atitrūkti, keletą kartų pavyko, bet į lemiamą pabėgimą šiandien pakliūti nepavyko. Visi stengėmės, bet kai kurie patyrė techninių nesklandumų, kai kam dar trūksta patirties. Rytoj nauja diena, antrasis startas ir nauja galimybė.“

Lenktynėse dalyvavo 148 dviratininkai iš septynių šalių. Mantas Januškevičius, Aristidas Kelmelis, Rokas Kmieliauskas ir Denas Masiulis tarp 91 klasifikuoto lenktynių dalyvio nepateko.