• Lietuvos

Naujienos

Rojus Adomaitis lenktynėse Belgijoje tarp jaunimo – 17-as

Kovo 29 dieną, ketvirtadienį, Belgijoje vykusiose 65-osiose dviračių lenktynėse „Witte Donderdagprijs“ (128 km; 16 ratų po 8 km) „Klaipėdos“ komandos narys Rojus Adomaitis finišavo 48-as, o jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje užėmė 17-ą vietą. 19-metis klaipėdietis per lenktynes griuvo, bet pasiekė finišą.

Nuotraukoje – Klaipėdos“ komandos narys Rojus Adomaitis.

Nugalėjo 23 metų belgas Julien van den Brande.

Romas Zubrickas finišavo 55-as, o Ignas Mikalajūnas – 65-as. Jie ir R. Adomaitis nuo nugalėtojo atsiliko 2 min. 55 sek.

Treneris Artūras Šiugždinis sakė, kad nedaug trūko, jog I. Mikalajūnas būtų užėmęs vietą 30-uke. Igną pagrindinė grupė pavijo iki finišo likus vos 200 metrų.

Iš 165 startavusių dviratininkų klasifikuota 118.

„Klaipėdos“ komandai šiose lenktynėse dar atstovavo Kasparas Punkrys, Kazimieras Ramonas, Justas Beniušis, Denas Masiulis, Mantas Januškevičius ir Alanas Marcinkėnas.

„Sezono pradžioje sunkokai einasi tiek man, tiek visai komandai. Džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko pasiekti finišą ir kad gerėja savijauta, – sakė R. Adomaitis. – Ketvirtadienį vykusių lenktynių antrame rate patekau į griūtį. Man nieko rimto neatsitiko, tik technika truputį daugiau nukentėjo. Labai greitai pakilau nuo grindinio ir tęsiau lenktynes. Gaila, kad nebepavyko nuvažiuoti su pirmaisiais. Ir komandos draugams to padaryti nepavyko. Bet visi svarbiausi startai dar priešakyje. Balandį laukia dvejos daugiadienės lenktynės ir debiutas Lietuvoje.“

„Klaipėdos“ dviratininkai dviejų savaičių viešnagę Belgijoje baigs šeštadienį.