• Lietuvos

Rojus Adomaitis lenktynėse Kroatijoje – 13-as

Sekmadienį Kroatijoje surengtose 31-osiose dviračių lenktynėse „Poreč Trophy“ (UCI II kategorija) „Klaipėdos“ komandos narys Rojus Adomaitis finišavo 13-as.

Rojus Adomaitis

Nugalėjo 18-metis olandas Olav Kooij („Jumbo – Visma Development“), kuris trečiadienį laimėjo ir „Umag Trophy“ lenktynes Kroatijoje. Už pergalę Nyderlandų dviratininkui atiteko 40 pasaulio reitingo taškų ir 970 eurų premija. O. Kooij 156 km nuvažiavo per 3 val. 28 min. 32 sek. (vid. greitis – 44,88 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-5 vietas užėmusiems dviratininkams. 6-95 vietas užėmusių lenktynių dalyvių grupė nuo nugalėtojo atsiliko 4 sek.

Gediminas Bagdonas klasifikuotas 65-as, o Venantas Lašinis, kuris dalyvavo dienos pabėgime, Rokas Kmieliauskas, Justas Beniušis ir Denas Masiulis liko už šimtuko ribų.

Lenktynėse, kurių prizų fondą sudarė 2355 eurai, dalyvavo 168 dviratininkai iš 26 šalių ir 29 komandų, atstovaujančių 15-ai šalių. Klasifikuoti 162 dviratininkai.

„Klaipėdos“ komanda kovo 12-15 dienomis Kroatijoje dalyvaus 17-osiose keturių etapų lenktynėse „Istrian Spring Trophy“ (UCI II kategorija).