• Lietuvos

Naujienos

Rojus Adomaitis tarp 146 lenktynių dalyvių – 41-as

Trečiadienį Belgijoje vykusiose 17-ose dviračių lenktynėse „Grand Prix Pierre Dewailly“ (121 km; 11 ratų po 11 km) „Klaipėdos“ komandos kapitonas Rojus Adomaitis užėmė 41-ą vietą.

Nugalėjo britas Jacobas Hennessy. 18-metis R. Adomaitis, kaip ir dar 45 dviratininkai, nuo nugalėtojo atsiliko 10 sek.

Arvydas Birenis ir Justas Beniušis nefinišavo.

Lenktynėse dalyvavo 146 profesionalaus kontrakto neturintys dviratininkai ir jaunimo (iki 23 metų) grupės atstovai iš 12-os šalių. Klasifikuotas 71 dviratininkas.

REZULTATAI

„Šiandien prisiminiau Ramūno Navardausko žodžius apie tai, jog pirmais metais jaunimo grupėje iš po vairo neišlysiu… Savijauta buvo prastesnė nei sekmadienį, o dar teko lenktyniauti atsarginiu dviračiu. Viskas susidėjo į vieną vietą, yra kaip yra“, – savo pasirodymą komentavo R. Adomaitis.

„Lenktynės buvo sunkios: stiprus vėjas, siauri keliai, didelis greitis, daug griuvimų, pajėgūs varžovai. Tai – puiki repeticija prieš sekmadienį vyksiančias lenktynes“, – sakė „Klaipėdos“ treneris Artūras Šiugždinis.

Sekmadienį „Klaipėdos“ dviratininkai dalyvaus į Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kalendorių įtrauktose lenktynėse „Gentas – Vevelgemas“. Jaunimo lenktynėse (185 km) startuos R. Adomaitis, A. Birenis ir J. Beniušis, o jaunių (17-18 metų; 129,2 km) – Romas Zubrickas ir Zigmas Derkintis.