Romas Zubrickas Belgijoje finišavo 20-as

Belgijoje vykstančiose jaunių daugiadienėse dviračių lenktynėse „Sint-Martinusprijs Kontich“ Lietuvos rinktinei atstovauja du „Klaipėdos“ komandos nariai – Romas Zubrickas ir Denas Masiulis. Antrame etape šeštadienį aukščiausią vietą iš lietuvių užėmė šalies jaunių čempionas R. Zubrickas. Jis finišavo 20-as.

Nugalėjo olandas Carlo van der Bergas. Jis 126 km nuvažiavo per 2 val. 49 min. 18 sek. (vid. greitis – 44,65 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-71 vietas užėmusiems dviratininkams.

Lenktynių, kurios įtrauktos į Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kalendorių, bendroje įskaitoje pirmauja britas Jacobas Vaughanas. Iš lietuvių aukščiausiai klasifikuotas R. Zubrickas (+51 sek.). Jis užima 44-ą vietą.

Iš 163-ijų startavusių dviratininkų klasifikuoti 148-i. Šeštadienį iš varžybų pasitraukė Alanas Marcinkėnas. Lietuvos rinktinei (vyr. treneris – Artūras Šiugždinis), šiose lenktynėse dar atstovauja Mantas Januškevičius, Kęstutis Vaitaitis ir Aristidas Kelmelis.

Pirmame etape – 17 km komandų pavienio starto lenktynėse – Lietuvos rinktinė pranoko 16-a ekipų ir užėmė 12-ą vietą.

Penkių etapų lenktynės baigsis pirmadienį.