Romas Zubrickas ir Gabrielė Jucevičiūtė – prie pat prizininkų pakylos

Bubiuose (Šiaulių raj.) surengtose Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių kalnų dviračių varžybose „Viesulo“ sporto centro ir „Klaipėdos“ komandos atstovai Romas Zubrickas ir Gabrielė Jucevičiūtė užėmė atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas.

Vaikinų varžybose (38 dalyviai) nugalėjo šiaulietis Ignas Ambrazas. Jis 15 km trasą įveikė per 46 min. 33,6 sek. Sidabras atiteko panevėžiečiui Kęstučiui Vaitaičiui (+36,4 sek.), o bronza – kauniečiui Mantui Januškevičiui (+2.10,1). R. Zubricką nuo medalio skyrė 10,7 sek.

R. Zubricko komandos draugai Denas Masiulis ir Zigmas Derkintis užėmė atitinkamai 21-ą ir 32-ą vietas.

Merginų varžybas (24 dalyvės) laimėjo panevėžietė Monika Rastauskaitė. Ji 9 km trasą įveikė per 42 min. 30,8 sek. Sidabro medalį pelnė kita panevėžietė Akvilė Gedraitytė (+2.41,3), o bronzos – vilnietė Greta Karasiovaitė (+3.21,4). Ketvirtą vietą užėmė kita vilnietė Kamilė Symulevič (+5.14,7). G. Jucevičiūtę nuo medalio skyrė 57,2 sek.