Romas Zubrickas puikiai pasirodė lenktynėse Slovakijoje ir Čekijoje

„Klaipėdos“ komandos narys Romas Zubrickas dar kartą nudžiugino savo gerbėjus. 17-metis klaipėdietis, atstovaudamas Lietuvos rinktinei, Slovakijoje ir Čekijoje vykusiose 54-osiose jaunių ir jaunučių daugiadienėse dviračių lenktynėse „Medzinarodne dni cyklistiky“ užėmė ketvirtą vietą. Prieš paskutinį etapą Lietuvos jaunių čempionas bendroje įskaitoje buvo septintas.

Lenktynes laimėjo slovakas Matuš Štoček. R. Zubrickas nuo jo atsiliko 55 sek. Antrą vietą užėmė slovakas Matej Blaško (+10 sek.), o trečią – čekas Vojtech Sedlaček (+36 sek.).

Kitas „Klaipėdos“ komandos narys Denas Masiulis (+9.47) užėmė 32-ą vietą.

Lietuvos rinktinei dar atstovavo Ignas Mikalajūnas (9 vieta; +1.51), Kęstutis Vaitaitis (22; +6.45), Mantas Januškevičius (55; +18.04) bei Rokas Gelžinis (71; +24.41).

Iš 116 startavusių dviratininkų klasifikuota 90.

Paskutinį, ketvirtą, etapą, kaip ir pirmą, laimėjo M. Štoček. Jis 102,9 km nuvažiavo per 2 val. 38 min. 43 sek. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-5 vietas užėmusiems dviratininkams. Dėl pergalės kovėsi ir R. Zubrickas. Jis finišavo ketvirtas. I. Mikalajūnas (+43 sek.) buvo 10-as, o D. Masiulis (+3.03) užėmė 31-ą vietą.

R. Zubrickas pirmame etape finišavo aštuntas, antrame – ketvirtas, o trečiame – 11-as.