Romas Zubrickas – šalies jaunių grupinių lenktynių čempionas!

Romas Zubrickas švenčia kol kas svarbiausią savo pergalę. 17-metis Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro ir „Klaipėdos“ komandos atstovas Gargžduose ir jų apylinkėse vykstančio Lietuvos dviračių plento čempionato jaunių vaikinų grupinėse lenktynėse šeštadienį iškovojo auksą!

Romas finišo tiesiojoje išsiveržė į priekį ir šventė gražią pergalę. Finišo sprinte iš viso dalyvavo aštuoni dviratininkai.

R. Zubrickas 123,2 km (7 ratai po 17,6 km; 32 dalyviai) nuvažiavo per 3 val. 4 min. 25 sek. (vid. greitis – 40,1 km/h). Antrą vietą užėmė Kęstutis Vaitaitis (Panavėžio KKSC/„Fortūna“), o trečią – Paulius Valiukas (Vilniaus miesto SC).

Merginų grupinėse lenktynėse (70,4 km; 4 ratai po 17,6 km; 28 dalyvės) Gabrielė Jucevičiūtė finišavo 11-a. Ji nuo nugalėtojos Monikos Rastauskaitės (Panevėžio KKSC/R. Sargūno SG/„Fortūna“) atsiliko 5 min. 59 sek.