Romui Zubrickui – sidabras, o Gabrielei Jucevičiūtei – bronza

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, vykusiose Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių dviračių treko varžybose „Klaipėdos“ komandos ir „Viesulo“ sporto centro atstovai iškovojo du medalius. Romas Zubrickas pasipuošė sidabro, o Gabrielė Jucevičiūtė – bronzos apdovanojimais.

R. Zubrickas antrą vietą užėmė daugiakovėje (24 dalyviai). Jis surinko 116 taškų. Romas nuo nugalėtojo Roko Kmieliausko (Kauno SM „Gaja“) atsiliko penkiais taškai. Trečią vietą užėmė Ignas Edmundas Mikalajūnas (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija, 113 tšk.). Šeštas klasifikuotas Denas Masiulis („Viesulo“ SC – „Klaipėda“, 90 tšk.).

G. Jucevičiūtė trečia buvo sprinto lenktynėse (34 dalyvės). Kovoje dėl bronzos ji 2-1 įveikė Eriką Župerkaitę (Panevėžio RSSG – „El-Eko Sport“). Nugalėjo Monika Rastauskaitė, o antrą vietą užėmė Regina Stegvilaitė (abi – Panevėžio KKSC – RSSG – „Fortūna“). Gabrielė trečią vietą užėmė ir atrankoje.

Vaikinų keirino rungtyje (36 dalyviai) R. Zubrickas buvo penktas, o D. Masiulis pasidalijo 13-18-ą vietas. Sprinto lenktynėse (36 dalyviai) R. Zubrickas užėmę 16-ą, o D. Masiulis – 19-ą vietas.

G. Jucevičiūtė (98 tšk.) merginų daugiakovėje (21 dalyvė) užėmė šeštą vietą. Nugalėjo Monika Rastauskaitė (150 tšk.).

Gabrielė keirino rungtyje (32 dalyvės) buvo septinta.