• Lietuvos

Trys „Klaipėdos“ nariai išbandė jėgas tarptautinėse treko varžybose

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtose Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) pirmosios kategorijos treko varžybose „Panevėžys 2017“ dalyvavo ir trys „Klaipėdos“ komandos nariai: 18-mečiai Gabrielė Jucevičiūtė, Rojus Adomaitis bei Arvydas Birenis. Jiems teko kovoti su vyresniais ir labiau patyrusiais sportininkais.

Vyrų daugiakovėje (omniume) R. Adomaitis (70 tšk.) užėmė 9-ą vietą, o A. Birenis (42 tšk.) liko paskutinis, 14-as. Beje, Arvydas po trijų rungčių buvo 11-as. Nugalėjo ukrainietis Roman Gladyš (178 tšk.).

R. Adomaitis ir A. Birenis skrečo rungtyje (40 ratų, 10 km) buvo atitinkamai 9-as ir 11-as, tempo lenktynėse (40 ratų, 10 km) – 8-as ir 14-as, o atkrintamosiose lenktynėse – 11-as ir 7-as. Paskutinėje omniumo rungtyje – grupinėse lenktynėse (100 ratų, 25 km, 10 tarpinių finišų) – Rojus taškų nepelnė, o Arvydas buvo aplenktas ratu ir prarado 20 taškų.

Vyrų grupinėse lenktynėse (120 ratų, 30 km, 12 tarpinių finišų) R. Adomaitis tarp 17 dalyvių buvo 10-as, o A. Birenis – 14-as.

G. Jucevičiūtė moterų skrečo rungtyje (40 ratų, 10 km, 16 dalyvių) užėmė 15-ą, daugiakovėje (18 dalyvių) – 17-ą vietas, o grupinių lenktynių (80 ratų, 20 km, 8 tarpiniai finišai, 17 dalyvių) nebaigė.

Varžybose dalyvavo 79 dviratininkai iš 11 šalių.