Trys „Klaipėdos“ nariai – pirmajame dešimtuke

Sekmadienį, balandžio 28-ąją, Medininkuose (Vilniaus raj.) surengtame antrajame „Lietuvos plento taurės“ varžybų etape trys „Klaipėdos“ dviratininkai, atstovavę „Memel“ ekipai, pateko į pirmąjį dešimtuką: Venantas Lašinis užėmė trečią, Aristidas Kelmelis – penktą, o Mantas Januškevičius – septintą vietas.

Darijus Džervus, Eimantas Gudiškis ir Venentas Lašinis. „Lietuvos plento taurės“ organizatorių nuotr.

Nugalėjo Eimantas Gudiškis („Colibri“). Jis 117 km nuvažiavo per 2 val. 49 min. 29 sek. (vid. greitis – 41,4 km/h). Antras finišavo Darijus Džervus („Memel“). V. Lašinis nuo nugalėtojo atsiliko viena sekunde, A. Kelmelis – 1 min. 4 sek., o M. Januškevičius – 2 min. 12 sek.

„Memel“ komanda nugalėjo etapo komandų įskaitoje.

Iš 69 pagrindinėse lenktynėse startavusių dviratininkų klasifikuoti 46.

Penki „Klaipėdos“ dviratininkai – Rojus Adomaitis, Venantas Lašinis, Justas Beniušis, Denas Masiulis ir Rokas Kmieliauskas atstovaus Lietuvos rinktinei balandžio 30 – gegužės 5 dienomis Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje vyksiančiose daugiadienėse jaunimo lenktynėse „Carpathian Couriers Race“, kurios įtrauktos į Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kalendorių.