Venantas Lašinis antrajame „Tour of Estonia“ etape – 8-as

UCI pirmos kategorijos dviračių lenktynių „Tour of Estonia“ antrajame etape šeštadienį Lietuvos rinktinės narys Venantas Lašinis  iš „Klaipėdos“ jaunimo komandos finišo liniją kirto aštuntas. Bendrojoje įskaitoje jis užėmė 25-ą vietą. Už tai Venantui atiteko trys pasaulio reitingo, o Lietuvai – trys olimpinės atrankos reitingo taškai.

Venantas Lašinis ir Rojus Adomaitis. Foto: Antanas Taučius

Paskutinį etapą (172,8 km; 18 ratų po 9,6 km) laimėjo Estijos čempionas Mihkel Raim („Israel Cycling Academy“) – 4 val. 1 min. 53 sek. (vid. greitis – 42,86 km/h). Antras finišavo lenkas Michalas Podlaskis („Wibatech Merx“). 3-52 vietas užėmusius dviratininkus nuo nugalėtojo skyrė 10 sek. Kiti du Lietuvos rinktinei atstovavę „Klaipėdos“ komandos nariai Rojus Adomaitis ir Justas Beniušis užėmė atitinkamai 21-ą ir 64-ą vietas.

Lenktynes laimėjo M. Raim. V. Lašinis nuo jo atsiliko 31 sek. R. Adomaitis (+46 sek.) užėmė 45-ą, o J. Beniušis (+2.15) – 61-ą vietas. Klasifikuotas 71 dviratininkas.

Lietuvos rinktinei dar atstovavo Povilas Šideikis, Darijus Džervus, Erikas Šidlauskas ir Lukas Talačka.

V. Lašinis jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje užėmė aštuntą vietą.

Lenktynėse, kurių prizų fondą sudarė 15 tūkst. eurų, dalyvavo 90 dviratininkų iš 14 komandų ir 21 šalies.