• Lietuvos

Naujienos

Venantas Lašinis „Carpathian Couriers Race“ varžybose išlieka penktas

36-ųjų daugiadienių jaunimo (iki 23 metų) dviračių lenktynių „Carpathian Couriers Race“ (UCI II kategorija), kurios rengiamos Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje, trečiajame etape penktadienį Lietuvos jaunimo rinktinės narys Venantas Lašinis iš „Klaipėdos komandos finišavo 15-as ir bendrojoje įskaitoje išsaugojo penktą poziciją.

Venantas Lašinis ir Rojus Adomaitis. Foto: Antanas Taučius

Po finišo sprinto 108 km etapą (Osvencimas – Jablonka; Lenkija) laimėjo lenkas Stanislaw Aniolkowski („CCC Development Team“) – 2 val. 32 min. 34 sek. (vid. greitis – 42,473 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-34 vietas užėmusiems dviratininkams.

Lyderiu išliko olandas Marijn van der Berg („Metec – TKH“), penktadienį finišavęs septintas. V. Lašinį nuo jo skiria 2 min. 36 sek.

Venantas kalnų klasifikacijoje yra antras, sprinto – penktas, o taškų – aštuntas.

Šiose lenktynėse Lietuvos rinktinei dar atstovauja Rojus Adomaitis, Rokas Kmieliauskas ir Justas Beniušis, o Denas Masiulis jau pasitraukė iš varžybų. Visi šie dviratininkai yra iš „Klaipėdos“ komandos.

III ETAPO REZULTATAI

Lenktynes, kurias sudaro prologas ir penki etapai, pradėjo 118 dviratininkų iš 24-ių 12-os šalių komandų. Po prologo ir trijų etapų klasifikuoti 104 dviratininkai. Sekmadienį pasibaigsiančiose varžybose dalyvauja 9 nacionalinės rinktinės.