Venantas Lašinis daugiadienėse lenktynėse Lenkijoje – 11-as

Lenkijoje surengtose 30-osiose daugiadienėse „Solidarumo“ dviračių lenktynėse (UCI II kategorija) Venantas Lašinis iš „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos užėmė 11-ą vietą.

Nugalėjo tris etapus iš penkių laimėjęs estas Norman Vahtra („Tartu“). V. Lašinis nuo jo atsiliko 55 sek. Pasaulio reitingo taškus pelnė 10 dviratininkų. Rojus Adomaitis (+5.13) užėmė 33-ią vietą. Šiose lenktynėse „Klaipėdai“ dar atstovavo Mantas Januškevičius, Rokas Kmieliauskas, Aristidas Kelmelis ir Justas Beniušis.

Lenktynes pradėjo 110 dviratininkų iš 13 šalių ir 19 komandų. Klasifikuoti 89 dviratininkai.

V. Lašinis jaunimo įskaitoje užėmė antrą vietą. Pirmas klasifikuotas vokietis Paul Taebling („LKT Team Brandenburg“). Venantas nuo jo atsiliko 10 sek. Komandų įskaitoje „Klaipėda“ užėmė 12-ą vietą.

Penktadienį ketvirtąjį etapą laimėjo lenkas Stanislaw Aniolkowski („CCC Development Team“). Jis 178 km nuvažiavo per 3 val. 53 min. 53 sek. (vid. greitis – 45,664 km/h). R. Adomaitis finišavo 25-as, o V. Lašinis – 34-as.

Šeštadienį penktojo etapo nugalėtoju tapo N. Vahtra. Jis 177,6 km nuvažiavo per 4 val. 17 min. 54 sek. (vid. greitis – 41,318 km/h). 2-18 vietas užėmusiems dviratininkams įskaitytas nugalėtojo laikas. V. Lašinis finišavo 10-as. R. Adomaitis specialiajame tarpiniame sprinto finiše (15,8 km) buvo pirmas. Iš pradžių pabėgime dalyvavo R. Adomaitis ir A. Kelmelis, o vėliau su septyniais dviratininkais beveik 8 min. persvarą buvo įgiję A. Kelmelis ir R. Kmieliauskas.

V. Lašinis pernai šiose lenktynėse buvo 35-as, o užpernai – 24-as. 1994 metais šias lenktynes laimėjo Raimondas Rumšas.